Spyruoklė
| Prekės kodas | PX1-0247 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | PX1-0247 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė su pastovaus diametro viela |
| Pakaba | Transporto priemonėms be sportinės pakabos |
| Ilgis [mm] | 325mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 163mm |
| Vielos skersmuo [mm] | 16mm |
| Prekės kodas | PX1-0247 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė su pastovaus diametro viela |
| Pakaba | Transporto priemonėms be sportinės pakabos |
| Ilgis [mm] | 325mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 163mm |
| Vielos skersmuo [mm] | 16mm |