Spyruoklė
| Prekės kodas | PX1-0168 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | PX1-0168 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms be važiavimo aukščio reguliavimo |
| Ilgis [mm] | 332mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 130,5mm |
| Vielos skersmuo [mm] | 16mm |
| Prekės kodas | PX1-0168 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms be važiavimo aukščio reguliavimo |
| Ilgis [mm] | 332mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 130,5mm |
| Vielos skersmuo [mm] | 16mm |