- Prekių katalogas
- Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės
- Amortizatorius
Amortizatorius
| Prekės kodas | PX5-FA650 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | PX5-FA650 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Amortizatoriaus tipas | Dujų slėgis |
| Amortizatoriaus dizainas | Pakabos statramstis |
| Amortizatoriaus montavimo tipas | Viršutinis kaištis |
| Amortizatoriaus montavimo tipas | Apatinis spaustukas |
| Amortizatoriaus sistema | Dvigubas vamzdelis |
| Ilgis 1 [mm] | 391mm |
| Ilgis 2 [mm] | 553mm |
| Pakabos statramsčio išorinis skersmuo [mm] | 55mm |
| Angos skersmuo [mm] | 32mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 22mm |
| Prekės kodas | PX5-FA650 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Amortizatoriaus tipas | Dujų slėgis |
| Amortizatoriaus dizainas | Pakabos statramstis |
| Amortizatoriaus montavimo tipas | Viršutinis kaištis |
| Amortizatoriaus montavimo tipas | Apatinis spaustukas |
| Amortizatoriaus sistema | Dvigubas vamzdelis |
| Ilgis 1 [mm] | 391mm |
| Ilgis 2 [mm] | 553mm |
| Pakabos statramsčio išorinis skersmuo [mm] | 55mm |
| Angos skersmuo [mm] | 32mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 22mm |