- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Vikšro valdymo svirtis
Vikšro valdymo svirtis
| Prekės kodas | M-S0933 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | M-S0933 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirtis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Aukštis [mm] | 104mm |
| Ilgis [mm] | 480mm |
| Plotis [mm] | 98mm |
| Sriegio matas 1 | M14x1,5 |
| Porinis gaminio numeris | M-S0932 |
| Prekės kodas | M-S0933 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirtis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Aukštis [mm] | 104mm |
| Ilgis [mm] | 480mm |
| Plotis [mm] | 98mm |
| Sriegio matas 1 | M14x1,5 |
| Porinis gaminio numeris | M-S0932 |