- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | M-S0862 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | M-S0862 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Vidinis sriegis [mm] | M17x1,5mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M10x1,25mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su savaime užsifiksuojančia veržle |
| Porinis gaminio numeris | M-S0863 |
| Prekės kodas | M-S0862 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Vidinis sriegis [mm] | M17x1,5mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M10x1,25mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su savaime užsifiksuojančia veržle |
| Porinis gaminio numeris | M-S0863 |