- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Šarnyro stabilizatorius
Šarnyro stabilizatorius
| Prekės kodas | M-S0637 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | M-S0637 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Strypas / statramstis | Stabilizatoriaus traukė |
| Ilgis [mm] | 78mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M12x1,5mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 19mm |
| Montavimo tipas | Guminis guolis |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su įvore |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tvirtinimo medžiaga |
| Prekės kodas | M-S0637 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Strypas / statramstis | Stabilizatoriaus traukė |
| Ilgis [mm] | 78mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M12x1,5mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 19mm |
| Montavimo tipas | Guminis guolis |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su įvore |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tvirtinimo medžiaga |