- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Šarnyro stabilizatorius
Šarnyro stabilizatorius
| Prekės kodas | M-S0503 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | M-S0503 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Strypas / statramstis | Stabilizatoriaus traukė |
| Sriegio ilgis [mm] | 25mm |
| Ilgis [mm] | 300mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M12x1,25mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 10mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Porinis gaminio numeris | M-S0504 |
| Prekės kodas | M-S0503 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Strypas / statramstis | Stabilizatoriaus traukė |
| Sriegio ilgis [mm] | 25mm |
| Ilgis [mm] | 300mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M12x1,25mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 10mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Porinis gaminio numeris | M-S0504 |