- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Vidinė skersinė vairo trauklė
Vidinė skersinė vairo trauklė
| Prekės kodas | M-S0369 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | M-S0369 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Išorinis sriegis [mm] | M14x1,5mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M16x1,5mm |
| Ilgis [mm] | 175,8mm |
| Sriegio dydis | M16x1,5 |
| Sriegio dydis | M14x1,5 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tvirtinimo medžiaga |
| Prekės kodas | M-S0369 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Išorinis sriegis [mm] | M14x1,5mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M16x1,5mm |
| Ilgis [mm] | 175,8mm |
| Sriegio dydis | M16x1,5 |
| Sriegio dydis | M14x1,5 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tvirtinimo medžiaga |