- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Šarnyro stabilizatorius
Šarnyro stabilizatorius
| Prekės kodas | M-S0299 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | M-S0299 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Strypas / statramstis | Stabilizatoriaus traukė |
| Ilgis [mm] | 180mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M10X1,5mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M8X1,25mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su veržlėmis |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su guminiais guoliais |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su poveržlėmis |
| Prekės kodas | M-S0299 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Strypas / statramstis | Stabilizatoriaus traukė |
| Ilgis [mm] | 180mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M10X1,5mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M8X1,25mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su veržlėmis |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su guminiais guoliais |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su poveržlėmis |