- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Šarnyro stabilizatorius
Šarnyro stabilizatorius
| Prekės kodas | M-S0205 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | M-S0205 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Strypas / statramstis | Stabilizatoriaus traukė |
| Vidinis skersmuo [mm] | 22mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 24mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Prekės kodas | M-S0205 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Strypas / statramstis | Stabilizatoriaus traukė |
| Vidinis skersmuo [mm] | 22mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 24mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |