- Prekių katalogas
- Oro tiekimas
- Droselio korpusas
Droselio korpusas
| Prekės kodas | FT50427 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Kategorija | Oro tiekimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | FT50427 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Įtampa [V] | 12V |
| Ilgis [mm] | 114mm |
| Darbinis režimas | Elektr. |
| Vairuotojo padėtis | Kairės / dešinės pusės eismui |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be tarpiklio / sandariklio |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 6Poliai |
| Jungties korpuso forma | D-forma |
| Prekės kodas | FT50427 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Įtampa [V] | 12V |
| Ilgis [mm] | 114mm |
| Darbinis režimas | Elektr. |
| Vairuotojo padėtis | Kairės / dešinės pusės eismui |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be tarpiklio / sandariklio |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 6Poliai |
| Jungties korpuso forma | D-forma |