- Prekių katalogas
- Pagrindinė pavara
- Pusašis
Pusašis
| Prekės kodas | FT27045 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Kategorija | Pagrindinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | FT27045 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Ilgis [mm] | 990mm |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 37 |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 42 |
| Vidinis krumplys, rato pusė | 37 |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 109mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 94mm |
| Prekės kodas | FT27045 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Ilgis [mm] | 990mm |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 37 |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 42 |
| Vidinis krumplys, rato pusė | 37 |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 109mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 94mm |