- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Vikšro valdymo svirtis
Vikšro valdymo svirtis
| Prekės kodas | FT15743 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | FT15743 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Ilgis [mm] | 460mm |
| Plotis [mm] | 407mm |
| Kūgio dydis [mm] | 20,7mm |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirtis |
| Kaiščio skersmuo [mm] | 20,7mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su varžtais |
| Porinis gaminio numeris | FT15742 |
| Prekės kodas | FT15743 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Ilgis [mm] | 460mm |
| Plotis [mm] | 407mm |
| Kūgio dydis [mm] | 20,7mm |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirtis |
| Kaiščio skersmuo [mm] | 20,7mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su varžtais |
| Porinis gaminio numeris | FT15742 |