- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių apkaba
Stabdžių apkaba
| Prekės kodas | FT11685 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | FT11685 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Skersmuo 1 / skersmuo 2 [mm] | 40/48mm |
| Stabdžių apkabos tipas | Stabdžių apkaba (2 stūmokliai) |
| Medžiaga | Ketus |
| Įleidimo / išleidimo angų skaičius | 2 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be laikančiojo rėmo |
| Stabdžių disko storiui [mm] | 18mm |
| Stabdžių disko skersmeniui [mm] | 280mm |
| Atstumas nuo montavimo angų [mm] | 174mm |
| Prekės kodas | FT11685 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Skersmuo 1 / skersmuo 2 [mm] | 40/48mm |
| Stabdžių apkabos tipas | Stabdžių apkaba (2 stūmokliai) |
| Medžiaga | Ketus |
| Įleidimo / išleidimo angų skaičius | 2 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be laikančiojo rėmo |
| Stabdžių disko storiui [mm] | 18mm |
| Stabdžių disko skersmeniui [mm] | 280mm |
| Atstumas nuo montavimo angų [mm] | 174mm |