- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Jutiklio žiedas, ABS
Jutiklio žiedas, ABS
| Prekės kodas | NZA-TY-001 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | NZA-TY-001 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Rato pusė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Plotis [mm] | 6,2mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 80mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 69mm |
| Krumplių skaičius | 48 |
| Prekės kodas | NZA-TY-001 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Rato pusė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Plotis [mm] | 6,2mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 80mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 69mm |
| Krumplių skaičius | 48 |