- Prekių katalogas
- Tepimas
- Alyvos filtras
Alyvos filtras
| Prekės kodas | DP1110.11.0171 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Kategorija | Tepimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | DP1110.11.0171 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Ilgis [mm] | 77,7mm |
| Plotis [mm] | 77,7mm |
| Aukštis [mm] | 81mm |
| Sriegio dydis | M22x1.5-6H |
| Filtro tipas | Priveržiamas filtras |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 72mm |
| Vidinis skersmuo 2 [mm] | 63mm |
| Droselinės praleidimo sklendės atidarymo slėgis [bar] | 1,5bar |
| Prekės kodas | DP1110.11.0171 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Ilgis [mm] | 77,7mm |
| Plotis [mm] | 77,7mm |
| Aukštis [mm] | 81mm |
| Sriegio dydis | M22x1.5-6H |
| Filtro tipas | Priveržiamas filtras |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 72mm |
| Vidinis skersmuo 2 [mm] | 63mm |
| Droselinės praleidimo sklendės atidarymo slėgis [bar] | 1,5bar |