- Prekių katalogas
- Oro tiekimas
- Oro filtras
Oro filtras
| Prekės kodas | DP1110.10.0238 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Kategorija | Oro tiekimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | DP1110.10.0238 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Ilgis [mm] | 240mm |
| Plotis [mm] | 165mm |
| Aukštis [mm] | 145mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 164mm |
| Filtro tipas | Filtro įdėklas |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 152mm |
| Vidinis skersmuo 1 [mm] | 164mm |
| Vidinis skersmuo 2 [mm] | 74mm |
| Prekės kodas | DP1110.10.0238 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Ilgis [mm] | 240mm |
| Plotis [mm] | 165mm |
| Aukštis [mm] | 145mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 164mm |
| Filtro tipas | Filtro įdėklas |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 152mm |
| Vidinis skersmuo 1 [mm] | 164mm |
| Vidinis skersmuo 2 [mm] | 74mm |