- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Išvirtimo reguliavimo varžtas
Išvirtimo reguliavimo varžtas
| Prekės kodas | TED49540 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | TED49540 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Veržliarakčio dydis | 19 |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 85mm |
| Kokybė / klasė | 10.9 |
| Sriegio ilgis [mm] | 26mm |
| Sriegio dydis | M12X1,75 |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su papildoma / tvirtinimo medžiaga |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Svoris [kg] | 0,322kg |
| Montavimo vieta | Vidinis |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Paviršius | Cinkuota |
| Prekės kodas | TED49540 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Veržliarakčio dydis | 19 |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 85mm |
| Kokybė / klasė | 10.9 |
| Sriegio ilgis [mm] | 26mm |
| Sriegio dydis | M12X1,75 |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su papildoma / tvirtinimo medžiaga |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Svoris [kg] | 0,322kg |
| Montavimo vieta | Vidinis |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Paviršius | Cinkuota |