- Prekių katalogas
- Standartinės dalys
- Varžtas
Varžtas
| Prekės kodas | TED47783 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Standartinės dalys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | TED47783 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Sriegio ilgis [mm] | 17mm |
| Sriegio dydis | M12X1,25 |
| Būtinas kiekis | 4 |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 106mm |
| Veržliarakčio dydis | 22 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Kokybė / klasė | 10.9 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė ir dešinė |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su apsauginiu ekranu |
| Svoris [kg] | 0,23kg |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Prekės kodas | TED47783 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Sriegio ilgis [mm] | 17mm |
| Sriegio dydis | M12X1,25 |
| Būtinas kiekis | 4 |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 106mm |
| Veržliarakčio dydis | 22 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Kokybė / klasė | 10.9 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė ir dešinė |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su apsauginiu ekranu |
| Svoris [kg] | 0,23kg |
| Montavimo vieta | Apatinis |