- Prekių katalogas
- Standartinės dalys
- Varžtas
Varžtas
| Prekės kodas | TED21971 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Standartinės dalys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | TED21971 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Kokybė / klasė | 10.9 |
| Sriegio ilgis [mm] | 51mm |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Veržliarakčio dydis | 17 |
| Svoris [kg] | 0,15kg |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 85mm |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, kairė ir dešinė |
| Montavimo vieta | Vidinis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su apsauginiu ekranu |
| Sriegio dydis | M12X1,25 |
| Prekės kodas | TED21971 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Kokybė / klasė | 10.9 |
| Sriegio ilgis [mm] | 51mm |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Veržliarakčio dydis | 17 |
| Svoris [kg] | 0,15kg |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 85mm |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, kairė ir dešinė |
| Montavimo vieta | Vidinis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su apsauginiu ekranu |
| Sriegio dydis | M12X1,25 |