- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | TED10653 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | TED10653 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Svoris [kg] | 0,951kg |
| Ilgis 2 [mm] | 65mm |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Ilgis 1 [mm] | 72mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 74mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 29mm |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Porinis gaminio numeris | TED10616 |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Prekės kodas | TED10653 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Svoris [kg] | 0,951kg |
| Ilgis 2 [mm] | 65mm |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Ilgis 1 [mm] | 72mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 74mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 29mm |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Porinis gaminio numeris | TED10616 |
| Montavimo vieta | Galinis |