- Prekių katalogas
- Oro tiekimas
- Oro filtras
Oro filtras
| Prekės kodas | AP 196/2 |
| Gamintojų leidimas | FILTRON |
| Kategorija | Oro tiekimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | AP 196/2 |
| Gamintojų leidimas | FILTRON |
| Filtro tipas | Filtro įdėklas |
| ES bendrasis gaminių saugos reglamentas (GPSR) | Reikalingos IEC 60417-6183 mechanikos žinios |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su pagalbiniu karterio alsuoklio filtru |
| Ilgis [mm] | 350mm |
| Plotis [mm] | 137mm |
| Aukštis [mm] | 47mm |
| SVHC | SVHC nėra! |
| Prekės kodas | AP 196/2 |
| Gamintojų leidimas | FILTRON |
| Filtro tipas | Filtro įdėklas |
| ES bendrasis gaminių saugos reglamentas (GPSR) | Reikalingos IEC 60417-6183 mechanikos žinios |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su pagalbiniu karterio alsuoklio filtru |
| Ilgis [mm] | 350mm |
| Plotis [mm] | 137mm |
| Aukštis [mm] | 47mm |
| SVHC | SVHC nėra! |