- Prekių katalogas
- Kėbulas
- Dujinė spyruoklė, gaubtas
Dujinė spyruoklė, gaubtas
| Prekės kodas | ML6430 |
| Gamintojų leidimas | MONROE |
| Kategorija | Kėbulas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | ML6430 |
| Gamintojų leidimas | MONROE |
| Ilgis [mm] | 390mm |
| Eiga [mm] | 152mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 300N |
| Svoris [kg] | 0,255kg |
| Cilindro anga [mm] | 18,5mm |
| Stūmoklio koto skersmuo [mm] | 8mm |
| Pakuotės ilgis [cm] | 55cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 3cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 3cm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | ML6430 |
| Gamintojų leidimas | MONROE |
| Ilgis [mm] | 390mm |
| Eiga [mm] | 152mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 300N |
| Svoris [kg] | 0,255kg |
| Cilindro anga [mm] | 18,5mm |
| Stūmoklio koto skersmuo [mm] | 8mm |
| Pakuotės ilgis [cm] | 55cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 3cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 3cm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |