Spyruoklė
| Prekės kodas | SP4635 |
| Gamintojų leidimas | MONROE |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | SP4635 |
| Gamintojų leidimas | MONROE |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė |
| Garantija | 5 metų garantija |
| Ilgis [mm] | 335mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 142mm |
| Vielos skersmuo [mm] | 11,8mm |
| Ričių skaičius | 5 |
| Svoris [kg] | 1,75kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 43cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 15cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 15cm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | SP4635 |
| Gamintojų leidimas | MONROE |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė |
| Garantija | 5 metų garantija |
| Ilgis [mm] | 335mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 142mm |
| Vielos skersmuo [mm] | 11,8mm |
| Ričių skaičius | 5 |
| Svoris [kg] | 1,75kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 43cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 15cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 15cm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |