Spyruoklė
| Prekės kodas | SP4312 |
| Gamintojų leidimas | MONROE |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | SP4312 |
| Gamintojų leidimas | MONROE |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė |
| Garantija | 5 metų garantija |
| Ilgis [mm] | 311mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 157mm |
| Vidinis skersmuo 1 [mm] | 81mm |
| Vidinis skersmuo 2 [mm] | 129mm |
| Vielos skersmuo [mm] | 13mm |
| Ričių skaičius | 4,9 |
| Svoris [kg] | 2,168kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 41,2cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 16,8cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 16,8cm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | SP4312 |
| Gamintojų leidimas | MONROE |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė |
| Garantija | 5 metų garantija |
| Ilgis [mm] | 311mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 157mm |
| Vidinis skersmuo 1 [mm] | 81mm |
| Vidinis skersmuo 2 [mm] | 129mm |
| Vielos skersmuo [mm] | 13mm |
| Ričių skaičius | 4,9 |
| Svoris [kg] | 2,168kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 41,2cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 16,8cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 16,8cm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |