Spyruoklė
| Prekės kodas | SP3837 |
| Gamintojų leidimas | MONROE |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | SP3837 |
| Gamintojų leidimas | MONROE |
| Garantija | 5 metų garantija |
| Ilgis [mm] | 355mm |
| Vidinis skersmuo 1 [mm] | 88mm |
| Vidinis skersmuo 2 [mm] | 147mm |
| Vielos skersmuo [mm] | 17,5mm |
| Ričių skaičius | 4,5 |
| Svoris [kg] | 4,4kg |
| Spalvos kodas | OE: grey |
| Pakuotės ilgis [cm] | 57,3cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 20,4cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 20,4cm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | SP3837 |
| Gamintojų leidimas | MONROE |
| Garantija | 5 metų garantija |
| Ilgis [mm] | 355mm |
| Vidinis skersmuo 1 [mm] | 88mm |
| Vidinis skersmuo 2 [mm] | 147mm |
| Vielos skersmuo [mm] | 17,5mm |
| Ričių skaičius | 4,5 |
| Svoris [kg] | 4,4kg |
| Spalvos kodas | OE: grey |
| Pakuotės ilgis [cm] | 57,3cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 20,4cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 20,4cm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |