- Prekių katalogas
- Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės
- Pneumatinė spyruoklė, pakaba
Pneumatinė spyruoklė, pakaba
| Prekės kodas | ASP029 |
| Gamintojų leidimas | MONROE |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | ASP029 |
| Gamintojų leidimas | MONROE |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su važiavimo aukščio reguliavimu |
| Spyruoklės tipas | Transporto priemonėms su pneumatine pakaba |
| Spyruoklės forma | Pneumatinė spyruoklė |
| Amortizatoriaus montavimo tipas | Apatinis kaištis |
| Amortizatoriaus montavimo tipas | Viršutinė jungtis |
| Svoris [kg] | 1,5kg |
| Pakuotės tipas | Dėžė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 41,2cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 16,8cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 16,8cm |
| Neto svoris [kg] | 1kg |
| Prekės kodas | ASP029 |
| Gamintojų leidimas | MONROE |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su važiavimo aukščio reguliavimu |
| Spyruoklės tipas | Transporto priemonėms su pneumatine pakaba |
| Spyruoklės forma | Pneumatinė spyruoklė |
| Amortizatoriaus montavimo tipas | Apatinis kaištis |
| Amortizatoriaus montavimo tipas | Viršutinė jungtis |
| Svoris [kg] | 1,5kg |
| Pakuotės tipas | Dėžė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 41,2cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 16,8cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 16,8cm |
| Neto svoris [kg] | 1kg |