Spyruoklė
| Prekės kodas | 991 357 |
| Gamintojų leidimas | SACHS |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 991 357 |
| Gamintojų leidimas | SACHS |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Skersmuo [mm] | 13,8mm |
| Ilgis [mm] | 326mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 156mm |
| Spalvos kodavimas | Geltona |
| Spalvos kodavimas | Rudas |
| Spalvos kodavimas | Rožinė |
| Spalvos kodavimas | Raudona |
| SVHC | Informacijos nėra. Susisiekite su gamintoju! |
| Prekės kodas | 991 357 |
| Gamintojų leidimas | SACHS |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Skersmuo [mm] | 13,8mm |
| Ilgis [mm] | 326mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 156mm |
| Spalvos kodavimas | Geltona |
| Spalvos kodavimas | Rudas |
| Spalvos kodavimas | Rožinė |
| Spalvos kodavimas | Raudona |
| SVHC | Informacijos nėra. Susisiekite su gamintoju! |