- Prekių katalogas
- Žibintai
- Kombinuotas galinis žibintas
Kombinuotas galinis žibintas
| Prekės kodas | 446-1903L-LD-UE |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Kategorija | Žibintai |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 446-1903L-LD-UE |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Montavimo vieta | Kairė |
| Vairuotojo padėtis | Vairas kairėje |
| Registracijos tipas | Sertifikuota ECE |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be lemputės laikiklio |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be lemputės |
| Lemputės tipas | LED |
| Lemputės tipas | P21W |
| Lemputės tipas | PY21W |
| Lemputės tipas | H21W |
| Spalva | Raudona |
| Porinis gaminio numeris | 446-1903R-LD-UE |
| Dalis | Išorinis skyrius |
| Modelio metai nuo | 2004 |
| Modelio metai iki | 2008 |
| Prekės kodas | 446-1903L-LD-UE |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Montavimo vieta | Kairė |
| Vairuotojo padėtis | Vairas kairėje |
| Registracijos tipas | Sertifikuota ECE |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be lemputės laikiklio |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be lemputės |
| Lemputės tipas | LED |
| Lemputės tipas | P21W |
| Lemputės tipas | PY21W |
| Lemputės tipas | H21W |
| Spalva | Raudona |
| Porinis gaminio numeris | 446-1903R-LD-UE |
| Dalis | Išorinis skyrius |
| Modelio metai nuo | 2004 |
| Modelio metai iki | 2008 |