- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | WBE1209 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | WBE1209 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Svoris [kg] | 1,078kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 10cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 10cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 8cm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu ABS jutikliu |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 86mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 47,9mm |
| Plotis [mm] | 42mm |
| Prekės kodas | WBE1209 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Svoris [kg] | 1,078kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 10cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 10cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 8cm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu ABS jutikliu |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 86mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 47,9mm |
| Plotis [mm] | 42mm |