- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | WBE1190 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | WBE1190 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Svoris [kg] | 1,593kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 11cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 11cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 7,3cm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 92mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 49mm |
| 2 plotis [mm] | 42mm |
| Prekės kodas | WBE1190 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Svoris [kg] | 1,593kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 11cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 11cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 7,3cm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 92mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 49mm |
| 2 plotis [mm] | 42mm |