- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | WBE1187 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | WBE1187 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Svoris [kg] | 1,002kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 10cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 10cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 8cm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 68mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 35mm |
| Plotis [mm] | 48mm |
| Prekės kodas | WBE1187 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Svoris [kg] | 1,002kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 10cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 10cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 8cm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 68mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 35mm |
| Plotis [mm] | 48mm |