- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | WBE1184 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | WBE1184 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Svoris [kg] | 2,447kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 15,6cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 15,6cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 9,6cm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 130,9mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 32mm |
| Plotis [mm] | 69,4mm |
| Prekės kodas | WBE1184 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Svoris [kg] | 2,447kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 15,6cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 15,6cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 9,6cm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 130,9mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 32mm |
| Plotis [mm] | 69,4mm |