- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | WBE1171 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | WBE1171 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Svoris [kg] | 1,66kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 13,7cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 13,1cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 7,3cm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu ABS jutikliu |
| Vidinis skersmuo [mm] | 42mm |
| Plotis [mm] | 42mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Prekės kodas | WBE1171 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Svoris [kg] | 1,66kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 13,7cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 13,1cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 7,3cm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu ABS jutikliu |
| Vidinis skersmuo [mm] | 42mm |
| Plotis [mm] | 42mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |