- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | WBE1162 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | WBE1162 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Svoris [kg] | 6,904kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 24,8cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 24,5cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 13cm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 199mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 44,8mm |
| Plotis [mm] | 90,1mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Prekės kodas | WBE1162 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Svoris [kg] | 6,904kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 24,8cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 24,5cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 13cm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 199mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 44,8mm |
| Plotis [mm] | 90,1mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |