- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | WBE1148 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | WBE1148 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Svoris [kg] | 4,331kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 20,5cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 20,5cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 15cm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu ABS jutikliu |
| Išorinis skersmuo [mm] | 157mm |
| Žiedų angų skaičius | 5-anga |
| Prekės kodas | WBE1148 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Svoris [kg] | 4,331kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 20,5cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 20,5cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 15cm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu ABS jutikliu |
| Išorinis skersmuo [mm] | 157mm |
| Žiedų angų skaičius | 5-anga |