- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | WBE1142 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | WBE1142 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Svoris [kg] | 1,59kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 15,6cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 15,4cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 10,5cm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu ABS jutikliu |
| Išorinis skersmuo [mm] | 90mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 55mm |
| Plotis [mm] | 54mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | WBE1142 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Svoris [kg] | 1,59kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 15,6cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 15,4cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 10,5cm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu ABS jutikliu |
| Išorinis skersmuo [mm] | 90mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 55mm |
| Plotis [mm] | 54mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |