- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | WBE1137 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | WBE1137 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Svoris [kg] | 0,316kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 11cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 9cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 6cm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veleno alyvos sandarikliu |
| Išorinis skersmuo [mm] | 39,9mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 50,3mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 17,5mm |
| Vidinis skersmuo 2 [mm] | 29mm |
| Plotis [mm] | 13,9mm |
| 2 plotis [mm] | 14,2mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | WBE1137 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Svoris [kg] | 0,316kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 11cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 9cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 6cm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veleno alyvos sandarikliu |
| Išorinis skersmuo [mm] | 39,9mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 50,3mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 17,5mm |
| Vidinis skersmuo 2 [mm] | 29mm |
| Plotis [mm] | 13,9mm |
| 2 plotis [mm] | 14,2mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |