- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | WBE1114 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | WBE1114 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Montavimo vieta | Galinė ašis / Priekinė ašis |
| Svoris [kg] | 3,545kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 15,6cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 15,4cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 10,5cm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 136mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 95mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 63mm |
| Plotis [mm] | 47mm |
| Prekės kodas | WBE1114 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Montavimo vieta | Galinė ašis / Priekinė ašis |
| Svoris [kg] | 3,545kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 15,6cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 15,4cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 10,5cm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 136mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 95mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 63mm |
| Plotis [mm] | 47mm |