- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | WBE1108 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | WBE1108 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Svoris [kg] | 1,979kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 15,6cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 15,6cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 9,6cm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 120,8mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 72mm |
| Plotis [mm] | 74,5mm |
| Prekės kodas | WBE1108 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Svoris [kg] | 1,979kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 15,6cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 15,6cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 9,6cm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 120,8mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 72mm |
| Plotis [mm] | 74,5mm |