- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | WBE1086 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | WBE1086 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Svoris [kg] | 3,736kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 15,4cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 15,4cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 18,6cm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 130mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 79,7mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 71mm |
| Plotis [mm] | 57mm |
| Prekės kodas | WBE1086 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Svoris [kg] | 3,736kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 15,4cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 15,4cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 18,6cm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 130mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 79,7mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 71mm |
| Plotis [mm] | 57mm |