- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | WBE1082 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | WBE1082 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Svoris [kg] | 0,966kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 11cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 9cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 6cm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 75mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 39mm |
| Plotis [mm] | 37mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | WBE1082 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Svoris [kg] | 0,966kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 11cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 9cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 6cm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 75mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 39mm |
| Plotis [mm] | 37mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |