- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | WBE1066 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | WBE1066 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Svoris [kg] | 3,695kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 15,3cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 15,6cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 17,6cm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 140mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 91,9mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 35,2mm |
| Žiedų angų skaičius | 5-anga |
| Prekės kodas | WBE1066 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Svoris [kg] | 3,695kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 15,3cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 15,6cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 17,6cm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 140mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 91,9mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 35,2mm |
| Žiedų angų skaičius | 5-anga |