- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | WBE1044 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | WBE1044 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Svoris [kg] | 3,94kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 15,4cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 15,4cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 18,6cm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 136mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 73,9mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 63,4mm |
| 2 plotis [mm] | 63,2mm |
| Prekės kodas | WBE1044 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Svoris [kg] | 3,94kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 15,4cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 15,4cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 18,6cm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 136mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 73,9mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 63,4mm |
| 2 plotis [mm] | 63,2mm |