- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | WBE1029 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | WBE1029 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Svoris [kg] | 2,606kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 15,3cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 15,6cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 17,6cm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu ABS jutikliu |
| Išorinis skersmuo [mm] | 131mm |
| Žiedų angų skaičius | 4-anga |
| Prekės kodas | WBE1029 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Svoris [kg] | 2,606kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 15,3cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 15,6cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 17,6cm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu ABS jutikliu |
| Išorinis skersmuo [mm] | 131mm |
| Žiedų angų skaičius | 4-anga |