- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | WBE1025 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | WBE1025 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Svoris [kg] | 0,609kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 10,9cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 8,4cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 10,9cm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu ABS jutikliu |
| Išorinis skersmuo [mm] | 69mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 38mm |
| Plotis [mm] | 34mm |
| 2 plotis [mm] | 39mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | WBE1025 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Svoris [kg] | 0,609kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 10,9cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 8,4cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 10,9cm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu ABS jutikliu |
| Išorinis skersmuo [mm] | 69mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 38mm |
| Plotis [mm] | 34mm |
| 2 plotis [mm] | 39mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |