- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | WBE1023 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | WBE1023 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Montavimo vieta | Galinė ašis / Priekinė ašis |
| Svoris [kg] | 4,383kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 15,4cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 15,4cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 18,6cm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Nuotrauka atitinka pristatytą prekę |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su varžtų komplektu |
| Išorinis skersmuo [mm] | 149,2mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 85mm |
| Plotis [mm] | 94,5mm |
| Prekės kodas | WBE1023 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Montavimo vieta | Galinė ašis / Priekinė ašis |
| Svoris [kg] | 4,383kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 15,4cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 15,4cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 18,6cm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Nuotrauka atitinka pristatytą prekę |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su varžtų komplektu |
| Išorinis skersmuo [mm] | 149,2mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 85mm |
| Plotis [mm] | 94,5mm |