- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | WBE1022 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | WBE1022 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Svoris [kg] | 1,74kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 13,7cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 13,1cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 7,3cm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su ABS jutiklio žiedu |
| Išorinis skersmuo [mm] | 120mm |
| Žiedų angų skaičius | 5-anga |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Prekės kodas | WBE1022 |
| Gamintojų leidimas | CONTINENTAL CTAM |
| Svoris [kg] | 1,74kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 13,7cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 13,1cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 7,3cm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su ABS jutiklio žiedu |
| Išorinis skersmuo [mm] | 120mm |
| Žiedų angų skaičius | 5-anga |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |