- Prekių katalogas
- Šildymas / vėdinimas
- Relė, vidaus pūtiklis
Relė, vidaus pūtiklis
| Prekės kodas | 0 986 AH0 092 |
| Gamintojų leidimas | BOSCH |
| Kategorija | Šildymas / vėdinimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 0 986 AH0 092 |
| Gamintojų leidimas | BOSCH |
| Jungiklio funkcija | Užraktas |
| Nustatyta srovė [A] | 20A |
| Įtampa [V] | 12V |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 4Poliai |
| Relės funkcija | Sujungiamasis kontaktas |
| Temperatūros riba nuo [°C] | −40°C |
| Temperatūros sritis iki [°C] | 125°C |
| Varža [Ohm] | 120Ohm |
| Prekės kodas | 0 986 AH0 092 |
| Gamintojų leidimas | BOSCH |
| Jungiklio funkcija | Užraktas |
| Nustatyta srovė [A] | 20A |
| Įtampa [V] | 12V |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 4Poliai |
| Relės funkcija | Sujungiamasis kontaktas |
| Temperatūros riba nuo [°C] | −40°C |
| Temperatūros sritis iki [°C] | 125°C |
| Varža [Ohm] | 120Ohm |