- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių būgnas
Stabdžių būgnas
| Prekės kodas | 0 986 477 135 |
| Gamintojų leidimas | BOSCH |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 0 986 477 135 |
| Gamintojų leidimas | BOSCH |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Vidinis stabdžių cilindro skersmuo [mm] | 200mm |
| Išorinis stabdžių cilindro skersmuo [mm] | 228mm |
| Vidinis rato stebulės ilgis [mm] | 54mm |
| Bendras rato stebulės ilgis [mm] | 94,2mm |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 100mm |
| Angų skaičius | 4 |
| Centravimo skersmuo [mm] | 52,9mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su rato guoliu |
| Prekės kodas | 0 986 477 135 |
| Gamintojų leidimas | BOSCH |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Vidinis stabdžių cilindro skersmuo [mm] | 200mm |
| Išorinis stabdžių cilindro skersmuo [mm] | 228mm |
| Vidinis rato stebulės ilgis [mm] | 54mm |
| Bendras rato stebulės ilgis [mm] | 94,2mm |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 100mm |
| Angų skaičius | 4 |
| Centravimo skersmuo [mm] | 52,9mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su rato guoliu |